Firma pełna Warszawy

Skuteczny on-boarding pracowników, zwłaszcza przyjmowanych w czasie pandemii, to prawdziwe wyzwanie. Pomogę Ci w nim, proponując rozwiązania, dzięki którym otoczenie firmy zacznie działać na Twoich pracowników jak magnes.

Powiedzieli po wycieczce…

Opowieści o historii miasta czaderskiej przewodniczki Hanki Warszawianki są wciągające w każdej sytuacji!

Alicja z LosWiaheros.pl , uczestniczka dwóch wycieczek z Hanką Warszawianką (w tym jednej kajakowej)

Bardzo dziękujemy za świetny spacer. Bardzo nam się podobało i myślę, że w przyszłości będziemy zainteresowani organizacją podobnego spaceru lub też gry miejskiej.

Przedstawiciel dewelopera, Firma deweloperska

Wczoraj przyszli do mnie pracownicy z prośbą o zorganizowanie konkursu, w którym można by wygrać firmowy kalendarz. Takiego popytu się nie spodziewałam.

Monika, szefowa działu komunikacji wewnętrznej w Gaz-Systemie

Dla Twoich Gości

Delegacja VIP-ów

Do Twojej firmy przyjeżdżają dyrektorzy czy partnerzy z zagranicy? A może wizytę składa prezes spółki i jego zaufani doradcy? Chętnie przygotuję Ci kompleksowy program dnia, podczas którego Twoi zacni goście nie tylko poznają ciekawe miejsca Warszawy, ale też zjedzą obiad w słynnej restauracji, zrobią sobie sesję zdjęciową w starym warszawskim stylu i przejadą się… a jakże, starą warszawą!

Ten program wybrała m.in:

Uczestnicy konferencji

Organizujesz konferencję i chcesz ciekawie zająć czas gościom? Właśnie z myślą o Tobie przygotowałam krótkie autorskie wycieczki po najciekawszych miejscach w okolicy: mogą to być zarówno atrakcje znane z przewodników, jak i zabytki znane tylko wytrawnym badaczom miasta.

Ten program wybrała m.in:

Pracownicy z importu

Zależy Ci na zatrudnieniu cudzoziemca? Chcesz, by zobaczył takie miasto, z którym będzie chciał związać się na lata? To rozwiązanie jest dla Ciebie: podczas całodniowego programu Twój gość pozna wyjątkowe atrakcje Warszawy, zobaczy, jak rozległa jest oferta dla dzieci, posmakuje lokalnych przysmaków i … zostanie z Tobą.

Ten program wybrała m.in:

Dla Twoich Pracowników

Korporacja to jest to!

Działasz w branży medycznej? Jesteś członkiem korporacji radców? A może obracasz się w świecie artystycznym? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, proponuję Ci serię spacerów, podczas których dowiesz się, że to przedstawiciele Twojej branży odcisnęli na Warszawie niezatarte piętno.

Dostępny również w wersji online (zobacz tutaj).

Ten program wybrała m.in:

Poznaj miasto

Warszawski świat Twoich pracowników ogranicza się do odcinka dom-biuro? Świetnym pomysłem są cykliczne, autorskie spacery z przewodnikiem: trwające do dwóch godzin wycieczki mogą odbywać się w weekendy albo… wieczorami. Dzięki nim Twoi ludzie zyskają poczucie, że Twojej Firmie zależy również na ich wszechstronnym rozwoju.

Dostępny również w wersji online (zobacz tutaj).

Ten program wybrała m.in:

Integracyjne gry miejskie

Gry terenowe w przestrzeni miejskiej to doskonały sposób na integrację pracowników. Wybierając jeden z kilku, różniących się długością i stopniem trudności scenariuszy, uczestnicy przenoszą się w kręte zaułki dawnej Warszawy i rozwiązują zagadki niczym wytrawni detektywi.

Dostępny również w wersji online (zobacz tutaj).

Ten program wybrała m.in:

 

Opowiadanie na śniadanie

Gościsz partnerów z zagranicy? Chcesz pokazać im Warszawę, ale tak, żeby nie musieli ruszać się z miejsca? Poprowadzę wciągającą gawędę o mieście – np. podczas firmowego śniadania czy w porze lunchu. Mogę Ci też pomóc w brawurowym, erudycyjnym poprowadzeniu firmowej gali, konferencji czy koncertu. Na przykład w sali, która zagrała w „Seksmisji”!

 

Dostępny również w wersji online (zobacz tutaj).

Nowocześnie i stylowo

Twoi pracownicy albo goście to millenialsi? W takim razie na pewno spodoba im się dynamiczne, niezobowiązujące odkrywanie miasta na… hulajnogach. A po przejażdżce możemy wsiąść na pokład tradycyjnej łodzi piaskarzy albo luksusowego katamaranu. Biznesowe rozmowy w takim otoczeniu na pewno zakończą się pozytywnie!

Teambuilding na wodzie

Ekologia leży Ci na sercu? A może relaksujesz się w kuchni? Tą pasją możesz zarazić swoich ludzi! Co powiesz na warsztaty kulinarne odbywające się na pokładzie drewnianej łodzi pływającej po Wiśle? Alternatywą jest tworzenie, uwaga uwaga, lasu w słoiku! Niezapomniane wrażenia – gwarantowane (przećwiczyłam to już z niejedną firmą i niejednym zagranicznym dziennikarzem)!

Dostępny również w wersji online (zobacz tutaj).

oprowadzonych włodarzy miast i państw

turysta, którego życie sfilmowano ("Nietykalni")

języki oprowadzania

gości, których tożsamości nie mogę ujawnić

Warszawa w biznesie, biznes w Warszawie (od 17 minuty)

Przeczytaj nim wybierzesz

IMPREZY INTEGRACYJNE BEZ OBCIACHU
Przyniosą Wam prawdziwą frajdę

które przeszkadały spać Fryderykowi Chopinowi

 

GDZIE ZROBIĆ IMPREZĘ FIRMOWĄ W WARSZAWIE?
Ciekawe miejsca

Napisz, a dostaniesz ofertę „szytą na miarę”

Jesteś zdecydowany? A może chciałbyś zorganizować prywatną wycieczkę dla jednego wyjątkowego gościa? Napisz, czego oczekujesz i ile czasu Twój gość może przeznaczyć na zwiedzanie Warszawy, a przygotuję Ci ofertę, która spełni Twoje wymagania.

730010885

biznes@hankawarszawianka.com

Urodzinowy kalendarz mokotowski

W 1916 roku do Warszawy dołączony został m.in. Żoliborz, Grochów, Ochota i Mokotów. Na stulecie tego wydarzenia na zlecenie Urzędu Dzielnicy przygotowałam 280-stronnicowy kalendarz historyczny pełen nieznanych zdjęć, fascynujących wspomnień i faktów z życia Mokotowa. Jeśli chcesz, podobną publikację przygotuję również dla Twojej firmy lub instytucji. Zapraszam do współpracy!