Co tu znajdziesz?

Na blogu opowiadam o Warszawie, podpowiadam, na co warto zwrócić uwagę w danym miesiącu i dzielę się miejskimi inspiracjami, na YT – rozmawiam z ciekawymi ludźmi i zabieram Cię do miejsc, w których sam/a mógłbyś się zagubić. Na Instagramie dzielę się kulisami swojej pracy.

Znajdziesz tu też pomysły na integrację firmową (również online) czy niebanalne publikacje promocyjne – wszystkie związane z miastem (nawet jeśli łączy Cię z nim dotąd… tylko adres?).

O mnie słów parę

 

Jako była dziennikarka newsowa jestem przyzwyczajona do trzymania ręki na pulsie i… posługiwania się świetną polszczyzną. Dziś wykorzystuję ją do pisania książek, kalendarzy i artykułów nt. historii, architektury, Warszawy i dziedzictwa kulturowego.

Jako kierownik produkcji specjalizuję się w realizacji zadań, które pozornie wydawały się niewykonalne. Dziś umiejętności „wszechogarniania” służą mi do organizowanie niezapomnianych integracji, wyjść i imprez firmowych. Albo – okiełznaniu produkcji telewizyjnej. Powiem Ci więcej – teraz podczas pandemii przydają mi się one do produkcji wydarzeń online – wieczorów autorskich, paneli dyskusyjnych, śniadań biznesowych.

Moją super-mocą jako przewodnika jest opowiadania z pasją, inspirowanie i sprawianie, by chciało się wracać na pokazywanych przeze mnie miejsc. Słowem: zarażanie bakcylem Warszawy.

Co mogę dla Ciebie zrobić

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie promocji swojego lokalu czy imprezy – zajrzyj do zakładki „Współpraca”.

Jeśli chcesz, żeby przygotowała Ci niezapomniane wydarzenie – również online – albo napisała spersonalizowaną książkę – sięgnij tutaj. 

 

A jeśli przyszedłeś tu po prostu po ciekawostki o Warszawie, zapraszam Cię do:

Najpopularniejsze artykuły na blogu

 

5 rzeczy, których nie wiesz o Zamku Królewskim

WARSZAWA WCZORAJ I DZIŚ
Śladami zdjęć Tadeusza Rolkego

które przeszkadały spać Fryderykowi Chopinowi

Warszawskie cmentarze: 10 osobliwości

MAJÓWKA ZA MIASTEM
nawet jeśli nie masz auta

KSIĄŻKI NA PREZENT Z WARSZAWĄ W TLE
część 1

Król logiki: Alfred Tarski

Zaskocz przyjaciół niesamowitymi historiami
o Łazienkach Królewskich

  • Jakie wrogie kraje prowadziły w Łazienkach Królewskich tajne rozmowy?
  • Które z wnętrz zyskało niedawno nowe życie?

To tylko kilka ciekawostek, które znajdziesz w wyjątkowym, autorskim mini-przewodniku „Piękne nieznajome”. Pobierz bezpłatnie:

.

Zostańmy w kontakcie

LINKEDIN

Jeśli zależy Ci na inspiracjach, które możesz wykorzystać do motywowania pracowników, oswajania z miastem czy budowania zespołu – LinkedIn to właściwe miejsce do kontaktu.

NEWSLETTER

Za każdym razem, kiedy na blogu czy YT pojawia się nowy artykuł albo film, piszę do Ciebie wiadomość. Tu też dzielę wskazówkami, co ciekawego zrobić w najbliższy weekend i opowiadam historie, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

INSTAGRAM

Żyjesz szybko? Potrzebujesz porady „w czasie rzeczywistym”? Tu jestem najczęściej.

Od czytania wolisz oglądanie? Zapraszam na YT

 

Tak, tu też jestem. Jeszcze nieregularnie, ale zapewniam Cię – każdy materiał to pigułka i wiedzy i ciekawostek, którymi łatwo… zauroczysz bliską osobę albo kolegów z pracy?. Zobacz najciekawsze kawałki.

A jeśli chcesz szybko się ze mną skontaktować, napisz
na kontakt@hankawarszawianka.com