Co tu znajdziesz?

 

Na blogu opowiadam o Warszawie i pokazuję, jak niebanalnie wykorzystać miasto do działań firmowych i rodzinnych, w newsletterze podpowiadam, na co warto zwrócić uwagę w danym miesiącu i dzielę się miejskimi inspiracjami, na YT – rozmawiam z ciekawymi ludźmi i zabieram Cię do miejsc, w których sam/a mógłbyś się zagubić. Na Instagramie dzielę się kulisami swojej pracy.

Znajdziesz tu też pomysły na integrację firmową oraz na spektakularne publikacje promocyjne – wszystkie związane z miastem (nawet jeśli łączy Cię z nim dotąd… tylko adres).

O mnie słów parę

 

Jako była dziennikarka newsowa jestem przyzwyczajona do trzymania ręki na pulsie i… posługiwania się świetną polszczyzną (to nie tylko moja ocena, dziękowała mi za nią żona radiowca i kompozytora Halina Szpilman). Dziś wykorzystuję ją do prowadzenia wieczorów autorskich, śniadań biznesowych, paneli dyskusyjnych, a także do pisania książek, kalendarzy i artykułów nt. historii, architektury, Warszawy i dziedzictwa kulturowego.

Jako kierownik produkcji specjalizuję się w realizacji zadań, które pozornie wydawały się niewykonalne. Dziś umiejętności „wszechogarniania” służą mi do organizowania niezapomnianych integracji, wyjść i imprez firmowych. Albo – okiełznaniu produkcji telewizyjnej.

Moją super-mocą jako przewodnika jest opowiadanie z pasją, inspirowanie i sprawianie, by Twoi goście na myśl o powrocie do Warszawy mówili „nareszcie!”.

Co mogę dla Ciebie zrobić

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie promocji swojego lokalu czy imprezy – zajrzyj do zakładki „Współpraca”.

Jeśli chcesz, żeby przygotowała Ci niezapomniane wydarzenie (event firmowy, Wigilię z efektem „wow”, weekend team-building) albo napisała spersonalizowaną książkę lub kalendarz – sięgnij tutaj. Katalog moich usługznajdziesz tutaj (klik). 

 

A jeśli przyszedłeś tu po prostu po ciekawostki o Warszawie, zapraszam Cię do:

Najpopularniejsze artykuły na blogu

 

5 rzeczy, których nie wiesz o Zamku Królewskim

AHOJ PRZYGODO
Jak zostać bohaterem

Pałac Kultury i Nauki ciekawostki

Pałac Kultury: tego o nim nie wiesz

MAJÓWKA ZA MIASTEM
nawet jeśli nie masz auta

KSIĄŻKI NA PREZENT Z WARSZAWĄ W TLE
część 1

Podróże małe i duże. Notes pełen inspiracji

Zaskocz przyjaciół niesamowitymi historiami
o Łazienkach Królewskich

  • Jakie wrogie kraje prowadziły w Łazienkach Królewskich tajne rozmowy?
  • Które z wnętrz zyskało niedawno nowe życie?

To tylko kilka ciekawostek, które znajdziesz w wyjątkowym, autorskim mini-przewodniku „Piękne nieznajome”. Pobierz bezpłatnie:

.

Zostańmy w kontakcie

LINKEDIN

Jeśli zależy Ci na inspiracjach, które możesz wykorzystać do motywowania pracowników, oswajania z miastem czy budowania zespołu – LinkedIn to właściwe miejsce do kontaktu.

NEWSLETTER

Za każdym razem, kiedy na blogu czy YT pojawia się nowy artykuł albo film, piszę do Ciebie wiadomość. Tu też dzielę wskazówkami, co ciekawego zrobić w najbliższy weekend i opowiadam historie, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

INSTAGRAM

Żyjesz szybko? Potrzebujesz porady „w czasie rzeczywistym”? Tu jestem najczęściej.

Od czytania wolisz oglądanie? Zapraszam na YT

 

Tak, tu też jestem. Jeszcze nieregularnie, ale zapewniam Cię – każdy materiał to pigułka i wiedzy i ciekawostek, którymi łatwo… zauroczysz bliską osobę albo kolegów z pracy?. Zobacz najciekawsze kawałki.

A jeśli chcesz szybko się ze mną skontaktować, napisz
na kontakt@hankawarszawianka.com